Lifestyle

Kënga e re e Rita Orës shndërrohet në hit

Rita Ora publikoi të premten këngën e saj më të re me titull “Anywhere”.

Për vetëm tri ditë që nga publikimi, kjo këngë ka arritur të futet në top-listën zyrtare sa i përket këngëve në trend.

Fjala është për Britaninë e Madhe, ku Rita Ora po shkëlqen duke u pozicionuar në vendin e katërt nga këngët më trend të javës, shkruan albinfo.ch.

Këngëtarja kosovare me famë botërore iu kthye sivjet skenës muzikore duke publikuar tri këngë, të gjitha të shndërruara në hite.

Fillimisht ajo publikoi “Your Song”, më pas “Lonely Together” në bashkëpunim me Aviciin dhe tani “Anywhere”.

https://www.youtube.com/watch?v=ykle3YuGcxE


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI