Kosova

Kosova-Andorra: Përmbyllet pjesa e parë pa asnjë gol

45 minutat e parë të ndeshjes Kosova – Andorra janë përmbyllur pas asnjë gol derisa ekipet synojnë fitimin e pikëve në pjesën e dytë.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë dhe është e dyta për Kosovën në kuadër të eliminatoreve për Euro 2024.