Lifestyle

Ora takohet me princat William dhe Harry

Princat e Britanisë së Madhe, William dhe Harry, kanë  nderuar të rinjtë që inspirojnë britanikët në një ndejë në Pallatin Mbretëror.

William dhe Harry u takuan me finalistët e “BBC Radio 1 ‘Teen Awards’” bashkë me këngëtaren kosovare Rita Ora, shkruan Albinfo.

Krahas Ritës, si nikoqirë të fëmijëve, ishin edhe DJ Nick Grimshaw, Clara Amfo dhe Greg James.

“BBC Radio 1’s Teen Awards” është në vitin e tetë dhe fituesit e këtij edicioni do të nderohen të dielën në Wembley. Aty do të performojmë edhe Rita Ora dhe Dua Lipa.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI