Lifestyle

Rita Ora performon për komunitetin LGBTI në SHBA

Këngëtarja e njohur kosovare Rita Ora ka performuar në një festival tradicional që i kushtohet komunitetit LGBTI në SHBA.

Kosovarja u ngjit në skenën gjigante të shtunën duke performuar para turmës së madhe të njerëzve në Atlanta, shkruan albinfo.ch.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale.

“Do të doja të qëndroja aty përgjithmonë! Ju Dua! Vazhdoni ta inspironi botën dhe mua”, ka shkruar ajo duke thënë se ky komunitet do ta ketë përkrahjen e përhershme nga ajo.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI