Lifestyle

Rok grupi i famshëm pozon me flamurin shqiptar

Një i ri shqiptar, i cili jeton në Londër, e që është fans i grupit të famshëm të muzikës Heavy Metal “Metallica” ka shfrytëzuar koncertin e tyre në këtë qytet për të bërë foto me flamurin shqiptar.

Ervin Gjonaj, që në profilin e tij në rrjetet sociale mban mbiemrin e liderit dhe vokalistit të grupit “Metallica”, ka shfrytëzuar këtë moment për të shpalosur flamurin, ndërkohë që si dhuratë për ditëlindjen e basistit të grupit, Robert Trujillo, ai i ka dhuruar fanellën e kombëtares shqiptare të futbollit, transmeton TCH, përcjell albinfo.ch.

“Metallica” është një nga grupet më të njohura botërore, dhe më me emër në skenën botërore. Ky grup ka ‘prodhuar’ shumë hite botërore.