Lajme

Vjeshta dhe bukuritë e saj përmes fotografive

Vjeshta është sezon frymëzues, është stina ku natyra bie në gjumë dhe na dhuron ngjyra të bukura, për ta parë dhe shijuar këtë kohë të veçantë viti, transmeton albinfo.ch.

Të rrallë mund të jenë njerëzit që nuk ndikohen sado pak nga petku tërheqës i kësaj stine.

Veçantitë e vjeshtës mund t’i shihni në disa shkrepje të mrekullueshme.

Albina Hyseni: Mirupafshim verë, mirësevjen stina e bukur e vjeshtës – Revista Psikologji

Ja si duket vjeshta nëpër botë! - Ngjarjet e Ditës

Vjeshta dhe bukuritë e saj

Vjeshta 'përflak' Valbonën (FOTO)

Depresioni i vjeshtës: Simptomat dhe kurat - Gazeta Shqiptare Online