Futboll

Xhoxhaj me fitoren e 15-të me radhë

Boksieri shqiptar ka shënuar fitoren e radhës. Labinot Xhoxhaj jeton dhe vepron në Zvicër

Boksieri shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Zvicër, Labinot Xhoxhaj ka shënuar edhe një fitore, shkruan albinfo.ch.

Xhoxhaj arriti fitoren e radhës, duke mundur kundërshtarin e tij hungarez, Ferenc Urban na raundin e tetë me TKO.

Kjo ishte fitorja e 15-të me radhë për Labinotin.

Për përgatitjet e boksierit shqiptar është duke u përkujdesur trajneri Ramadan Millaku.

Xhoxhaj nuk mendon të ndalet me kaq dhe synon më shumë fitore në karrierën e tij.

https://www.facebook.com/muharrem.gjocaj.7/posts/1896250850538797


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI