Kinema

Publikohet traileri i filmit “Frozen 2”

Filmi i famshëm i animuar “Frozen 2” vjen në ekran të madh në nëntor të këtij viti. Tashmë është publikuar traileri i ri i filmit të njohur të animuar “Frozen 2”. Filmi i ri sjell dy personazhet shumë të dashura për publikun mbarëbotëror, Elsa dhe Ana, transmeton albinfo.ch.
Filmi, i cili me vazhdimin e parë kishte arritur suksese të jashtëzakonshme në arkat filmike, me arkëtimin e më shumë se 1 miliard dollarëve, pritet që me t’u lansuar nëpër kinema të thyejë rekorde të reja.
Filmi “Frozen 2” lansohet për publikun mbarëbotëror nga 22 nëntori i këtij viti.
Video