Muzikë

Rita Ora, e gatshme për të ndarë emocionet në “The Voice Australia”

Rita Ora, pas shumë xhirimeve, erdhi mjaft elegante dhe e emocionuar në postimin e fundit.

Rita Ora është rikthyer në Los Angelos, pasi kaloi disa kohë në Australi për xhirimet e “The Voice Australia”, ndërsa tani ajo tregon se është mjaft e emocionuar për t`i shikuar xhirimet.

Përmes një postimi së fundmi, Rita shfrytëzoi rastin për të marrë vëmendjen e fansave. Ajo u shfaq me veshjen ngjyrë të verdhë, e cila kishte veshur fustanin prej mëndafshi.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI