Lifestyle

Spacey e konfirmon se është homoseksual

Aktori i njohur amerikan, Kevin Spacey, më në fund ka folur rreth orientimit të tij seksual, shkruan albinfo.ch.

Ylli i Hollivudit ka kërkuar falje, pasi u akuzua se ka kërkuar favore seksuale ndaj një aktori të ri.

Anthony Rapp, 14-vjeçar, tha se Spacey e ftoi atë në një aheng dhe dukej i dehur kur ndodhi ngjarja e supozuar.

“Sinqerisht nuk e mbaj mend takimin, por nëse kam vepruar sikurse ai e ka përshkruar, atëherë i detyrohem atij një kërkimfalje të madhe”, tha Spacey, i cili ishte 26 vjeç atë kohë.