Lëndohet Shaqiri, mungon në dy ndeshjet për Zvicrën

Zvicra gjendet në Grupin D me Danimarkën, Gjeorgjinë, Irlandën dhe Gjibraltarin...
Reklamë

  Futboll

  Boks dhe mundje

  Të tjera