Lajme

Tërmeti shemb Shkëmbin e Kavajës

Një tërmet i fuqishëm ka shkundur vendin tonë. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.

Këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajës…